Penzion Jindřichův Hradec Kasper :::

Penzion Kasper / Jindřichův Hradec

Cyklopenzion Kasper Jindřichův Hradec, situován přímo v centru města Jindřichův Hradec, je ideálním místem jak pro klidnou a zajímavou dovolenou, tak pro kvalitní ubytování při obchodních cestách. Rodinný tříhvězdičkový penzion Kasper hotelového typu se nachází jen pár kroků od třetího největšího zámeckého a hradního komplexu v Čechách.

Cyklopenzion Kasper Ubytování
Ubytování v cyklopenzionu Kasper Jindřichův Hradec nabízí perfektní zařízení pokojů a klidný odpočinek. K dispozici je 8 komfortních pokojů od jednolůžkových až po pokoj čtyřlůžkový, všechny s celkovou kapacitou do 19 lůžek. Každý pokoj v penzionu Kasper přináší jedinečnou atmosféru a prvotřídní vybavení: wc, sprcha nebo vana, televize, satelit, minibar, kompletní hotelová kosmetika a hygiena, v objektu wifi, pračka, půjčovna kol, vybavení pro cykloturistiku, vybavení pro jednání, dataprojektor, notebook, tiskárna.

Cyklopenzion Kasper Jindřichův Hradec Restaurace
Cyklopenzion Kasper Jindřichův Hradec poskytuje ke každému ubytování snídaně formou švédského stolu. V dobové kavárničke v irském stylu a s příjemnou hudbou najdete široký sortiment kávových specialit, vín, nealkoholických nápojů a zmrzlinových specialit. Ve vinném sklípku je k dispozici velký výběr moravských vín, které si za pěkného počasí můžete vychutnávat i na na terase.

Cyklopenzion Kasper Jindřichův Hradec Služby
Cyklopenzion Kasper Jindřichův Hradec nabízí k ubytování veškeré služby, které návštěvník Jindřichova Hradce může potřebovat: zajištění vstupenek na zámek, muzeum, národní muzeum fotografie, parní vláček, zámek Červená Lhota, Landštejn, třeboňské lázně, welness centrum, bowling. Špičkové služby tu najdou všechny vyznavače sportu, kol a cykloturistiky. Právě díky tomuto zaměření navštívilo penzion Kasper mnoho úspěšných sportovců a olympioniků.

Cyklopenzion Kasper Jindřichův Hradec Okolí

V blízkosti penzionu Kasper se nachází značené turistické a cykloturistické trasy: Strmilov, Javořice (Míchova skála, Štamberk, zatopený žulový lom u Sumrakova, Tůmův vrch) a Česká Kanada(Pivničky, Hradisko, Bradlo, Vysoký kámen, Pfaffenschlag). Pro koupání jsou vhodné rybníky - Komorník, Hejtman, Ratmírovský, Osika, Horní Žišpašský, Mutina, Chytrov, Zvůle. Sjezdové lyžování nabízí Horní Radouň.

Penzion Jindřichův Hradec Kasper - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Jindřichův Hradec Kasper - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Jindřichův Hradec Kasper -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Penzion Jindřichův Hradec Kasper -  je k dispozici připojení na internetPenzion Jindřichův Hradec Kasper - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Jindřichův Hradec Kasper - přijímá kreditní karty VISAPenzion Jindřichův Hradec Kasper - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Jindřichův Hradec Kasper - přijímá kreditní karty JCBPenzion Jindřichův Hradec Kasper - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Jindřichův Hradec Kasper - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Jindřichův Hradec Kasper - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Jindřichův Hradec Kasper - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Jindřichův Hradec Kasper - Pokoje jsou vybaveny televizorem

::: Adresa :::

Penzion Kasper, Dobrovského 178/I
Jindřichův Hradec 37701 Česká Republika
Pension-Jindrichuv-Hradec-Kasper@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -7 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion Kasper ubytování Jindřichův Hradec Aktuální počasí ::: částečně oblačno

Doporučte tyto stránky: